Aktualności | Numer bieżący | Społeczność | Zamówienia | Reklama | Kontakt

newsletter
njobs Europe
What:
Where:
Country:
Njobs Netherlands Njobs Deutschland Njobs United Kingdom Njobs Italia Njobs France Njobs Espana Njobs Poland
Njobs Austria Njobs Denmark Njobs Belgium Njobs Czech Republic Njobs Mexico Njobs India Njobs Colombia

części do skuterów

Serwery www tani hosting w Linuxpl.com

  Jedyny w Polsce... » Reklama w "Linu... » Linux.local  

Linux.local

Przedstawiamy program Linux.local

Szanowni Państwo!

"Linux Magazine" to największe na świecie czasopismo poświęcone Linuksowi, które wywodzi się z początków linuksowej rewolucji. Wydawanie niemieckojęzycznej wersji Linux Magazin sięga 1994 roku; było to pierwsze w Europie pismo o Linuksie. Od tego czasu "Linux Magazine", jak i cała nasza firma, wzrastały razem ze wspólnotą Linuksa.

Docieramy do około dwudziestu tysięcy Czytelników zainteresowanych Linuksem i open source. Zadaniem "Linux Magazine" jest udostępnianie wiedzy i umiejętności technicznych związanych z Linuksem. Nasza rola nie ogranicza się wyłącznie do informowania - jesteśmy integralną częścią ruchu open source.

Tak zrodził się również pomysł programu Linux.local, jaki daje dostęp do reklamy prasowej firmom, które dotąd nie miały możliwości korzystania z tej formy promocji.

Dla kogo jest Linux.local?

Program jest przeznaczony dla wszystkich firm, które chcą się reklamować w najlepszym polskim czasopiśmie o Linuksie. Zależy nam na promowaniu polskich przedsiębiorstw - głównie małych i średnich - które zajmują się Linuksem i open source. Nie nakładamy wymogów formalnych ani organizacyjnych - profil działalności gospodarczej i jej wielkość nie mają znaczenia. Najważniejsze, aby reklamowana firma oferowała sprzęt, usługi lub doradztwo związane z Linuksem lub open source. Interesują nas zatem firmy działające w następujących branżach:

 • sprzęt
 • integracja
 • szkolenia
 • oprogramowanie
 • usługi
 • dostawcy usług internetowych

Korzyści z uczestnictwa w Linux.local

Uczestnictwo firmy w programie Linux.local to wymierne korzyści:

 • najtańsza reklama prasowa - żadne inne czasopismo dla profesjonalistów linuksowych nie oferuje tak taniego sposobu dotarcia do tak szerokiej rzeszy klientów. Oferujemy Państwu do dyspozycji miejsce na specjalnej stronie Linux.local wewnątrz "Linux Magazine" z możliwością publikacji logo firmy, danych adresowych oraz zakresu kompetencji.
 • prenumerata "Linux Magazine" - w cenę uczestnictwa w Linux.local wliczona jest prenumerata "Linux Magazine" na okres, w jakim obowiązuje uczestnictwo w programie (nie dotyczy promocji na dwa miesiące).
 • zniżki w opłatach za uczestnictwo w imprezach - konferencjach i wystawach organizowanych lub sponsorowanych przez "Linux Magazine".
 • wsparcie promocyjne - "Linux Magazine" to czasopismo międzynarodowe wydawane w czterech językach i cieszące się znakomitą reputacją na świecie. Jeśli chcą Państwo ze swoimi produktami lub usługami wejść na rynki Niemiec, Austrii, Szwajcarii czy Wielkiej Brytanii - możemy Państwu w tym pomóc - doradzając i oferując najtańsze sposoby promocji.

Jak przystąpić do Linux.local?

Aby wziąć udział w programie Linux.local, wystarczy wysłać e-mailem informację o chęci uczestnictwa w Linux.local na adres e-mail: info@linux-magazine.pl.

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia szczegółów technicznych (logo, prezentowane dane).

W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: info@linux-magazine.pl.

Ile kosztuje udział w Linux.local?

Proponujemy Państwu promocyjne, bezpłatne uczestnictwo w Linux.local przez dwa miesiące (emisja w dwóch kolejnych numerach "Linux Magazine"). Z promocji tej można skorzystać raz w roku.

Jeśli po dwóch miesiącach stwierdzą Państwo, że udział w Linux.local wspiera promocję Państwa firmy, proponujemy wykupienie abonamentu Linux.local na 6 lub 12 miesięcy (odpowiednio 6 lub 12 kolejnych numerów Linux Magazine). Ceny abonamentu Linux.local:

 • 6 numerów kolejnych "Linux Magazine": 720 zł
 • 12 numerów kolejnych "Linux Magazine": 1200 zł

Do podanych cen należy doliczyć 23% VAT.

 

In the US and Canada, Linux Magazine is known as Linux Pro Magazine.
Entire contents © 2016 [Linux New Media USA, LLC]
Linux New Media web sites:
North America: [Linux Pro Magazine]
UK/Worldwide: [Linux Magazine]
Germany: [Linux-Magazin] [LinuxUser] [EasyLinux] [Linux-Community] [Linux Technical Review]
Eastern Europe: [Linux Magazine Poland] [Linux Magazine Archive] [Darmowe Programy Poland] [Najlepsze Programy] [Blog.medialinx.pl]
International: [Linux Magazine Spanish]
[Linux Magazine Brazil] [EasyLinux Brazil]
Corporate: [Medialinx AG]